Zažite s nami eventy, na ktoré bude spomínať celá firma

Overené koncepty, eventy na mieru, pre zamestnancov i verejnosť

Eventy pre vašich zamestnancov

Vyberte si z overených konceptov eventov pre vašich zamestnancov. Ukážte im, že sú pre firmu dôležití a doprajte im benefit navyše vo forme príjemne stráveného času. Event sa môže konať vo vašej firme, ale aj v iných priestoroch.

Eventy pre verejnosť

Zvýšte povedomie o svojej firme a vašich aktivitách vďaka eventom pre verejnosť. Zapojte svoje zamestankyne, dajte priestor novým prepojeniam, zviditeľnite sa medzi ženami.

Deň pre seba

Doprajte ženám čas len pre ne, ich krásu a pohodu! Pripravíme pre účastníčky prednášky, konzultácie a celú paletu aktivít na podporu tela i duše.

Inšpiratívne talks

Máte vo firme zaujímavé ženy, ktorých príbeh stojí za to si vypočuť? Alebo by ste chceli umožniť iným úspešných ženám, aby motivovali účastníčky eventov svojimi skúsenosťami? Spolu im dáme priestor a ešte sa aj príjemne spoznáme.

Zážitkové biznis fotenie

Profesionálne fotenie, vizážistka, stylistka… Doprajte ženám starostlivosť a výsledkom bude okrem skvelej fotky na LinkedIn či do životopisu aj spokojná a uvoľnená dáma.

Vzdelávací workshop

Zážitková forma učenia je tou najprirodzenejšou na osvojenie si akejkoľvek novej informácie. Neformálny workshop na rôzne soft skillové témy, ktorý si vaše zamestnankyne budú pamätať

 

Teambuilding

V práci strávime viac ako ⅓ svojho života. Preto je dôležité, aby sme do nej chodili s radosťou a v tom, čo robíme cítili zmysel. Firmy, ktoré podporujú pravidelné spoločné aktivity prosperujú omnoho lepšie.

 

Event na mieru

Chcete pripraviť pre svoje ženy niečo špeciálne? Vieme vytvoriť a zorganizovať rôzne interné a rovnako externé eventy na mieru, pri ktorých dbáme na špeciálnu starostlivosť a výnimočnosť.

jojo