O našom tíme

Zadajte si do google vyhľadávača dve slová. Eventy a ženy. Na prvých priečkach sa vám zobrazia AKČNÉ ŽENY. Vznikli sme v roku 2017 a našou túžbou bolo rozdávať radosť, prepájať, vzdelávať a šíriť slová “skutočná podpora” medzi nami, ženami. 

Naživo, na eventoch aj online. Podporiť ich v práci, ktorej sa venujú a vytvoriť pre ne inšpiratívny priestor, v ktorom by sa nebáli vykonať krok z komfortnej zóny von. Napríklad rozprávať pred publikom. Povedať nahlas, v čom sú skutočne dobré. Prejaviť sa v celým svojim “ja”.

A tak sme zorganizovali za uplynulé roky viac ako 200 eventov pre viac ako 10 000 žien. Popri našich vlastných podujatiach nás začali prirodzene oslovovať rôzne spoločnosti s dopytom, aby sme zorganizovali event pre nich. Pre spoločnosti sme vytvorili koncepty na mieru pre ich zamestnankyne interne a tiež pre verejnosť. (B2B a B2C) Firemní klienti si žiadali rovnako naše obľúbené koncepty. Okrem internej komunikácie sme im popri organizácii prirodzene ich event aj medializovali. Deň Matiek v Ikea bol rovnako našou udalosťou a všetky Akčné ženy boli srdečne vítané.

Akčné ženy v skratke

Od roku 2017

10 000 + žien

200 + eventov ​

Náš tým

Martina Novotná
Zakladateľka projektu

Založila som platformu pre všetky ženy, ktoré sa chcú v živote venovať práci, ktorú milujú. Venujeme sa predovšetkým téme podnikanie, vzdelávanie a kariéra. Podporujeme sa navzájom online a rovnako naživo. Spoločne vytvárame magazín www.akcnezeny.sk, organizujeme inšpiratívne a vzdelávacie podujatia a vymýšľame nové projekty.

Miroslava Minčíková

Hlavná event manažérka

Som akčná, som žena, som mama dvoch chlapcov. Mojou vášňou i prácou je organizovanie eventov. Nesmierne sa teším z mojej úlohy projektovej a event manažérky skvelého projektu Eventy pre ženy. Rada pracujem v dynamickom tíme ľudí, ktorí robia to, čo ich baví.

Každý jeden event, online či offline, robím s plným nasadením a vkladám do neho kúsok seba. Spätná väzba v podobe spokojných a obohatených účastníkov eventov je pre mňa hnacím motorom, ktorého energiu chcem odovzdávať stále ďalej a ďalej. Chcete s nami zorganizovať event alebo sa stať našim partnerom? Stačí mi napísať.

Martina Beňová

Spoluzakladateľka, súčasť zázemia a redakcie Akčné ženy, moderátorka na eventoch

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou. Pohybujem sa v médiách, pracujem pre portál Noizz.sk. Rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. 

Projekt Akčné ženy je interaktívny, žijeme online aj offline, preto ma teší, že vás môžem našimi akciami sprevádzať. Rovnako moderujem aj reláciu Akčné ženy. Občasne editujem príspevky našich autoriek a komunikujem s vami v eshope.

jojo