Akčné ženy sa spojili s Answear.

Cieľom eventu bolo predstaviť novú udržateľnú kolekciu Answear.LAB, ktorá pomáha ženám.

Značka sa rozhodla celý výťažok z kolekcie Girl Power venovať na konto vybranej organizácie, na podporu jednej z najcennejších životných investícii, do vzdelávania.

Dobročinný charakter a myšlienka sa jednoznačne zapáčila Akčným ženám a rozhodli sa ísť do toho spoločne s Answear.

Čo sme pre našich partnerov zabezpečili?

  • Spoločne sme vytvorili dramaturgiu na mieru
  • Zapracovali sme pri tvorbe jedinečnú módnu prehliadku limitovanej kolekcie značky 
  • Vytvorili sme event pre verejnosť s pozvánkou aj pre médiá
  • Zabezpečili sme celú produkciu a ďalších partnerov eventu
  • Odkomunikovali sme event cez všetky naše online kanály
  • Oslovili sme tak tisícky žien v online priestore a skoro 100 priamo na podujatí.

Ako sa na konferenciu pozerajú účastničky a klient?

Podpora inšpiratívnych žien Celú kampaň pomohli odpromovať ambasádorky, autorka známeho Youtube kanálu Dejepis inak, Sandra Sviteková a taktiež mentorka a bývalá športovkyňa Katarína Linczényiová. Prečo tieto dve dámy? „Pre nás sú prototypom inšpiratívnej ženy, sú nositeľkami ženskej sily a dokážu si nielen plniť svoje sny, ale zároveň aj motivovať ostatných,“.
Henrieta zo spoločnosti Answear

„Ja som veľmi rada, že som si mohla takýto event pozrieť naživo. Myslím si, že sa stále málo hovorí o ženách a o tom, aké sme výnimočné (úsmev). Super, že firma Answear to takto vymyslela a dala dokopy nielen celú kolekciu oblečenia s odkazom, ale aj zaujímavé ženy, ktoré sú inšpiráciou. Osobne sa mi veľmi páčil aj ten charitatívny rozmer. Predtým som značku Answear veľmi neregistrovala, ale už ich sledujem aj na instagrame (úsmev).” (Dominika)


„Event bol skvele zorganizovaný, catering na vysokej úrovni, spíkerky boli veľmi zaujímavé. Asi najviac ma zaujala freediverka. Módna prehliadka bola veľmi príjemným spestrením a kolekcia svieža a mladistvá, a hlavne nositeľná. Páčili sa mi zmysluplné nápisy na tričkách a rockerské topánky. Po dlhom čase korony konečne podujatie, ktoré stálo za to.” (Katarína)
„Hoci mám už 37 rokov, bola som prvýkrát na módnej prehliadke. Musím povedať, že sa mi to veľmi páčilo. Ideálna bola kombinácia s krátkymi rozhovormi zaujímavých inšpiratívnych žien s občerstvením. Vôbec sa mi nechcelo ísť domov. Škoda, že to netrvalo dlhšie. Rada prídem aj nabudúce.” (Mária)

„Veľmi dobré. Máte tu fantastický catering, veľmi milý personál. Páči sa nám organizácia aj spôsob, akým bol event vedený. Najinšpiratívnejšia speakerka bola pre nás č.2 (proteínové tyčinky). Sadla nám úplne po ženskej stránke. Ak by bola takáto podobná akcia, určite radi prídeme znova. Je tu veľmi pozitívna atmosféra. Sme prvýkrát. Páčilo sa nám, že ste aj muža zakomponovali. Bolo to super!” (Dominika s kamarátkami)

„Páčila sa mi prednáška o proteínových tyčinkách. Ale úprimne, na čo som sa najviac tešila, bola Martina Novotná, zakladateľka akčných žien a Muž v zástere.” (Petra)

„Mne sa veľmi páčili posledné dve prednášky. Vlastne, kvôli tej poslednej prednáške som prišla. Stressmanagment ma veľmi zaujímal a chcela som o ňom vedieť viac, keďže sa ma to týkalo. ” (Katka)

Mali by ste záujem o podobný tip eventu pre vaše interné zamestnankyne alebo by ste rady zorganizovali event pre širšiu verejnosť? Sme prvou platformou na Slovensku, ktorá organizuje eventy špeciálne určené ženám. Rady vám pripravíme kreatívny návrh na mieru pre vašu spoločnosť, pridáme tipy, zorganizujeme a odkomunikujeme všetko potrebné. Do našej kompetencie patrí nie len samotný event ale rovnako celá komunikácia eventu pred a rovnako po podujatí. Vďaka dobrým vzťahom s našimi kolegami z mediálnej branže a našim vlastným magazínom vám rady pripravíme mediálnu kampaň na mieru. Napíšte našej Mirke: mirka@akcnezeny.sk .
jojo