Pre zdravie ženy

Cieľom konferencie je podporiť dôležitosť prevencie, na ktorú sa tak často zabúda. Vďaka klinike Gyncare, Medirex a ďalším partnerom, máme možnosť už tretí rok otvárať tak dôležité témy týkajúce sa zdravia smerom k širokej verejnosti. Prepájame lekárov, odborníkov a ľudí, ktorí majú k svojmu životu a zdraviu vedomý prístup. 

Čo sme pre našich partnerov zabezpečili?

  • Spoločne sme vytvorili dramaturgiu na mieru
  • Zapracovali sme pri tvorbe programu ich product placement 
  • Vytvorili sme priestor na osobnú prezentáciu v expo zóne
  • Prepojili sme partnerov priamo na návštevničky
  • Distribuovali sme propagačné materiály a pozornosti od partnerov našim návštevníčkam v čase lockdownu poštou a potešili sme ich tak na diaľku
  • Zabezpečili sme im online a mediálnu podporu v min. trojnásobnej hodnote plnenia
  • Vďaka dôležitej téme prevencie sme mali v iných médiálnych viac ako 45 mediálnych výstupov

Ako sa na konferenciu pozerajú spíkri a partneri?

Krásny deň, Hrdinky, ďakujem a úprimne oceňujem, ako ste túto výzvu so cťou dali a urobili veľa pre osvetu a podporu, hlavne v týchto časoch. Bolo mi veľkým potešením a som vďačná, že som mohla byť pri tom. Posielam Vám veľa podpornej energie, než to ešte celé uzavriete. Nech sa Vám v znásobenej podobe vráti, čo ste tak veľkoryso ľuďom venovali.
Janette Šimková
Dobrý deň milé Dámy, v prvom rade by som sa Vám rada poďakovala za organizáciu skvelej soboty pod Vašou skvelou taktovkou. Už teraz viem, že sa veľmi rada zúčastním tej nasledujúcej. Sama som učiteľkou yogy a okrem iného sprevádzam dámy k zdravému a vedomejšiemu prístupu k životu a sama k sebe. Ako 18 ročná som prežila meningitídu, posedela si pár dôb na vozíku, učila sa nanovo chodiť, písať, žiť a veriť v seba. Vzísť z popola. Dnes túto získanú láskavú disciplínu učím svoje okolie, lebo zázraky sa dejú presne tak, ako neexistujú náhody.... Preto mi Vaše témy pohladili dušu a podporili ma na nie vždy ľahkej ceste.
Katarína Ilievová
Milé akčné ženy, ďakujem veľmi pekne za pozvanie, skvelú a perfektne zorganizovanú konferenciu, váš čas,energiu a vytrvalosť priniesť takýto event ľuďom online formou. Klobúk dole. Bolo mi cťou a potešením,prajem vám pekné dni, veľa radosti a pozitívnych feedbackov na vašu prácu. Ste skvelé, nech sa vám aj naďalej darí!
Zuzana Ondrisová
Výborná atmosféra v zákulisí a perfektní organizace. Nápis za mými zády je pravdivý, jsem šťastná žena, protože práce, kterou dělám mě velmi baví a naplňuje.
Kafka Dent
Ďakujeme krásne za výbornú prípravu a skutočnú profesionalitu. Všetko šlo veľmi hladko a verím, že budete mať samé pozitívne odozvy. Dali ste si na tom fakt záležať. Tešíme sa na ďalšie ročníky a držíme palce. Tomáš Sokol, Flexity
Tomáš Sokol
Flexity
jojo